Kraków oazą spokoju dla bagaży

przechowaj bezpiecznie bagaż w Luggage Storage Krakow na Szewskiej

Nareszcie ktoś na to wpadł i otworzył bezpieczną przechowalnię bagażu w Krakowie. Jedna z krakowskich firm zainstalowała na przestrzeni ostatnich miesięcy innowacyjną przechowalnię bagażu w ścisłym centrum miasta Kraków. Jej podstawowym założeniem jest zwiększenie bezpieczeństwa przewożonych przez podróżnych bagaży, które zmuszeni byli oni zostawiać do tej pory w niezbyt dobrze strzeżonych lokalizacjach podczas podróży po zabytkowym Krakowie.

To się zmieniło dzięki Luggage Storage Krakow – nowoczesna i nietuzinkowa przechowalnia bagażu w sercu województwa małopolskiego zdaje swój egzamin koncertowo, a podróżujący do Krakowa samolotami oraz innymi środkami lokomocji pasażerowie wypowiadają się niezwykle pochlebnie na temat tejże właśnie przechowalni bagaży.

Dzięki niej od paru miesięcy nie musisz zadawać sobie pytania gdzie bezpiecznie przechowasz bagaż, gdy będziesz chciał pozwiedzać miasto Kraków, lecz z łatwością przechowasz swój bagaż w przechowalni bagażu, która szturmem wdarła się na ulicę Szewską w Krakowie.

Szybująca w niesamowitym tempie popularność już teraz odzwierciedlona jest w zwiększonej liczbie bagaży zostawianych w niej przez turystów z całego świata, którzy bardzo cenią sobie możliwość przechowania swoich walizek w samym centrum Krakowa. W końcu wszystkich podróżujących cieszy fakt, że mogą w spokoju ducha przemieszczać się po Krakowie podczas, gdy ich bagaż jest należycie chroniony i czeka na odbiór w każdej chwili.

3 Replies to “Kraków oazą spokoju dla bagaży

  1. Korzystałam, fajna obsługa, niedrogo. Brakowało mi przechowalni bagażu w centrum koło Rynku jak byłam poprzednim razem.

  2. Przechowalnia
    Ja znalazłem świetną i tanią przechowalnie w Krakowie na ulicy Starowiślnej 12 jakieś 200 metrów od poczty głównej .
    Czynna była chyba do godziny 20:00 co bardzo mi odpowiadało bo pociąg miałem ok. 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *