Pompy zatapialne Evak Pumps – do wykopów i odwodnień.

Podczas prowadzenia prac ziemnych, bardzo często może dojść do nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak chociażby nagłe i bardzo intensywne opady atmosferyczne, które zaleją całe wykopy. Aby możliwe było kontynuowanie robót w takich przypadkach, trzeba będzie w pierwszej kolejności pozbyć się wody z wykopów. Aby tego dokonać, należy zastosować odpowiedniej klasy pompy do odwodnień. W przypadku wykopów ziemnych, jednym z lepszych rozwiązań są pompy Evak Pumps, dostarczane w wielu, różnorodnych wariantach, sprawdzających się w różnorodnych zastosowaniach. Są to jednym słowem profesjonalne pompy odwodnieniowe i zanurzeniowy do pracy w wykopach.

Zalety techniczne pomp zatapialnych Evak Pumps.

Zdecydowanie najistotniejszą kwestią w przypadku tego typu pomp są ich parametry techniczne, oraz różnorodność dostępnych konfiguracji. Praktycznie każdy użytkownik, będzie w stanie bez większych trudności dobrać odpowiednią do swoich potrzeb pompę, która pozwoli mu zrealizować wszystkie, niezbędne prace odwodnieniowe. Do naszej dyspozycji będziemy mieć kilka podstawowy wariantów pomp Evak, różniących się od siebie mocą. Są to pompy Evak EUS i EUB dostępne z silnikami elektrycznymi o mocy 0,4 kW, o,75 kW, oraz 1,5 kW. Ich zastosowani jest najczęstsze, gdyż pracują na standardowym zasilaniu 230V. Do trudniejszych i bardziej wymagających zadań, można zaopatrzyć się w pompy Evak EUB z silnikiem trójfazowym, o mocy nawet do 22 kW.

Ponadto dostępne są także pompy Evak ESA z agitatorem. Tego typu pompa pozwala nie tylko skutecznie odwodnień zalane wykopy, ale także pozbywać się resztek osadu z dna, właśnie dzięki wyposażeniu jej w agitator.

Przede wszystkim jednak są to pompy odwodnieniowe, zanurzeniowe do wykopów wykonane w profesjonalny sposób, dzięki czemu zapewniają długi okres użyteczności bez konieczności prowadzenia jakichkolwiek napraw.

Zakup pomp Evak.

Zakup którejkolwiek z pomp Evak wymagać będzie oczywiście sporych nakładów finansowych. Tego typu pompy nie SA zbyt powszechnie dostępne w marketach budowlanych i innych sklepach, co wynika z ich ceny. Niemniej jednak bez trudu znajdziemy autoryzowane punkty sprzedaży, gdzie będziemy mogli dokonać zakupu wybranej przez siebie pompy z oferty firmy Evak. Oczywiście ma to także swoje dodatkowe zalety. Otóż, kupując u autoryzowanego dostawcy, zyskujemy pewność i gwarancję wysokiej jakości pozyskiwanej pompy. Będziemy mogli także liczyć na solidne wsparcie techniczne, ze strony dostawcy, który w tym zakresie jest odpowiednio przeszkolony przez producenta. Są to niezwykle istotne korzyści w przypadku zakupu u autoryzowanego dostawcy, bowiem dzięki temu, możemy skutecznie eksploatować pompę w codziennej pracy i nie martwić się o jej serwisowanie oraz ewentualne naprawy. Tak samo nie musimy się martwić o prawidłową jej eksploatację, gdyż już na samym początku, jeszcze przed zakupem, autoryzowany dostawca wskaże nam najważniejsze kwestie eksploatacyjne, jak również serwisowania, konserwacji i ewentualnych napraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *