Sesja narzeczeńska nowym elementem fotografii ślubnej

Zaręczyny to jeden z piękniejszych momentów w życiu każdego człowieka, więc dlaczego by go nie uwiecznić? Większość par, które są ze sobą kilka ładnych lat, nie posiadają wielu wspólnych zdjęć. Z pewnością będzie to piękna pamiątka na całe życie, z którą podzielimy się z naszą rodziną i przyjaciółmi.

Sesja narzeczeńska może odbyć się w każdym miejscu oraz może mieć ona dowolny temat przewodni. Możecie ubrać się elegancko, ale również na sportowo. Pary często wybierają miejsca, które kojarzą im się z romantycznymi chwilami, takimi jak miejsce pierwszego spotkania, pocałunku czy zaręczyn. Niektórzy posuwają się trochę dalej i pragną odbyć swoją sesję w najbardziej romantycznym miejscu na Ziemi, mianowicie pod wieżą Eiffla!

Taka sesja zajmuje zazwyczaj od półtorej to dwóch godzin. Otrzymujemy zdjęcia w wersji elektronicznej oraz w pięknie przygotowanym albumie. Cena takiej sesji z pewnością jest o wiele niższa niż sesja ślubna. Zdjęcia wykonane podczas sesji narzeczeńskiej mogą posłużyć jako prezent dla Waszych rodziców, udekorowania sali weselnej lub poprzedzającej wesele kolacji, wyświetlanie ich za pomocą projektora podczas Waszego pierwszego tańca czy użycie jako zaproszeń ślubnych.

Sesja narzeczeńska pozwoli Wam również poznać fotografa, z którym współpracujecie. Jeśli planowaliście zatrudnić go przy sesji weselnej, będziecie mogli na własnej skórze sprawdzić jego możliwości. Przy okazji oswoicie się z obiektywem i nie będziecie już tak zestresowani przed sesją ślubną. Pamiętajcie, że zawsze należy wybierać sprawdzonego i doświadczonego fotografa ślubnego, jak chociażby ten fotograf ze Szczecina – lukaszpopielarz.pl.

Najważniejszą cechą pozytywną, która pojawi się przy tej sesji, jest dobra zabawa partnerów. Będziecie mogli zapomnieć o organizacji wesela i wszystkich obowiązkach z tym związanych. Nic Was nie będzie interesowało, będziecie tylko Wy. Uwolnijcie swoją dobrą energię i zróbcie sobie prezent na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *