Suknie ślubne dla kobiet o obfitych kształtach

suknia ślubna

Wiele kobiet narzeka na swoje zbędne kilogramy. W końcu obecnie nastała moda na szczupłe, zgrabne i wysportowane sylwetki. Niestety, czasem pozbycie się ciężkich kilogramów bywa trudne. A gdy dochodzi do tego dobór odpowiednich ubrań, sprawa wygląda jeszcze gorzej. W końcu sukienki są krojone na modelkach. Jednak pamiętajmy, że za pomocą odpowiednio dobranej odzieży, możemy skutecznie zamaskować mankamenty swojej figury. A warto to zrobić zwłaszcza wtedy, gdy szykujemy się do swojego wesela.

Podczas takich przygotowań na pewno zaczniemy się zastanawiać, jaka moda ślubna obecnie obowiązuje. Jednak pamiętajmy, że nie wszystkie trendy są przeznaczone dla każdej kobiety. Należy je dopasować do swojej figury. A tym bardziej powinnyśmy to zrobić, jeśli narzekamy na swoje zbędne kilogramy. Na początku ustalmy więc długość takiej kreacji. Na pewno nie powinna być ona zbyt krótka. Wtedy odsłoniłaby najgrubszą część naszych nóg, czyli uda. Lepiej sprawdzą się więc nieco dłuższe suknie ślubne. Spokojnie mogą one sięgać na przykład kostek.

Następnie musimy zwrócić uwagę na krój całej kreacji. Jeśli nie mamy sylwetki modelki, nie możemy sobie pozwolić na opinające ciało stroje. One tylko podkreśliłyby mankamenty figury. Znacznie lepiej będzie więc wyglądać sukienka zwężana w talii. Może mieć ona przykładowo rozkloszowany dół i dopasowany gorset. Gorset skutecznie wyszczupli całą sylwetkę i sprawi, że nabierze ona ładnych proporcji. A w takim stroju na pewno poczujemy się świetnie.

Oczywiście same suknie ślubne nie stworzą naszych stylizacji. Musimy do nich dobrać odpowiednie dodatki. Pamiętajmy przy tym, że im mniej, tym dla nas lepiej. Wybierzmy więc delikatne naszyjniki lub srebrne, małe kolczyki. Dzięki niewielkiej, drobnej biżuterii nie przytłoczymy sylwetki, a nasza cała figura tylko na tym skorzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *