Słodycze pomysłem na upominek biznesowy i reklamowy

czekoladki reklamowe

Wiele właścicieli firm zastanawia się, czym jest upominek biznesowy i w jakich okolicznościach można go wręczać. Czy taki gest nie zostanie odebrany negatywnie? Czy nie spowoduje niezręczności lub niepotrzebnych zobowiązań? Takie pytania zadaje sobie wielu biznesmenów. Prezent biznesowy to rzecz wręczana najczęściej przy okazji jakiegoś biznesowego spotkania, najczęściej podsumowującego wspólne osiągnięcie jakiegoś sukcesu.

Upominek biznesowy najczęściej wręczamy osobom na podobnym stanowisku, na przykład partnerom biznesowym. Dzięki takiemu upominkowi wzmacnia się relacje, które, jak wiadomo, w biznesie są bardzo ważne. Ale jak wybrać upominek biznesowy, by kojarzył się on z naszą firmą i jednocześnie nie był zobowiązujący?

Elegancko zapakowane słodycze reklamowe mogą być świetną opcją dla sympatycznego podkreślenia wdzięczności. Taki gest sprawi, że osoba obdarowana będzie dobrze kojarzyła firmę. Istotny jest fakt, że w  przypadku słodyczy reklamowych istnieje możliwość oznakowania opakowania specjalną etykietą. Taka etykieta może być projektem klienta – to on decyduje, co ma się na niej znaleźć. Może to być nazwa firmy albo określone hasło.

Innym ciekawym pomysłem są cukierki reklamowe, które możemy wręczyć każdemu klientowi przychodzącemu do firmy z dzieckiem. To miły gest i ukłon w stronę klienta, bez którego firma nie mogłaby przecież istnieć. Cukierki reklamowe są jednym z elementów strategii PR firmy. Wpływają na ocieplenie wizerunku i identyfikację wizualną firmy. Warto zadbać o to, by logo firmy widoczne było nie tylko na cukierkach, ale też na długopisach, torebkach czy innych gadżetach, z których klienci korzystają codziennie, na przykład podczas zakupów. Jeśli towarzyszyć w tych chwilach będzie im logo firmy, stanie się ona bliższa, a przede wszystkim – zapamiętana, a to jest kapitał nie do przecenienia.

One Reply to “Słodycze pomysłem na upominek biznesowy i reklamowy”

  1. Moim zdaniem idealnym prezentem biznesowym jest szklany wizytownik dostępny na: stylovo.com. Jest niesamowicie elegancki, naprawdę świetny substytut oklepanych już długopisów, książek o Jobsie czy kolejnych butelek whisky.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *